Блог
+38(068)6837265

Детектор брехні в Одесі: приклади застосування

В Одесі детектор брехні набирає все більшої популярності і знаходить своє застосування в різних сферах життєдіяльності. Використання цього пристрою не регламентовано будь-яким спеціальним чином, не підлягає ліцензуванню та не суперечить чинному законодавству України, що робить його широкодоступним не лише державним установам, а й приватним організаціям. Єдиною умовою є добровільна згода особи на здійснення тестування.

Головне завдання, яке дозволяє вирішити детектор брехні – визначити достовірність інформації, або, іншими словами – оцінити наскільки правдивий той, хто проходить перевірку в конкретному питанні.

Все частіше до послуг поліграфолога вдаються організації та компанії різних сфер діяльності: від банків, до торгових і промислових підприємств. Адже там, де працюють люди, завжди виникають ситуації, пов'язані із недовірою до конкретної людини.

Найбільш поширені напрямки використання поліграфа в компаніях, це:

- перевірки кандидатів на роботу;

- вивчення працюючого персоналу;

- проведення різноманітних розслідувань.

Існує безліч обставин, коли даний вид досліджень виявляється єдино можливим способом вирішення проблеми. Ось кілька прикладів успішного застосування детектора брехні в Одесі експертами нашого Агентства, за якими вдалося повністю розібратися у заплутаних ситуаціях і зберегти здорову атмосферу у колективі.

Приклад 1: Офіс адміністративного персоналу великої міжнародної транспортної компанії, організований у сучасних тенденціях за принципом Open Space. Один із співробітників стверджує, що у нього кілька разів пропадали особисті гроші. Спочатку це були невеличкі суми, на які він не звертав уваги, списуючи на власну неуважність, але одного дня зникла велика сума грошей. Ця інформація дійшла до директора та викликала його занепокоєння. Колектив, зі згуртованого й дружного, почав перетворюватися на недовірливого та підозрілого. З'явилися сварки, конфлікти, звинувачення та тотальна підозрілість, що позначилися на ефективності й якості роботи. В результаті проведених тестувань у колективі амбітних співробітників із 20 осіб, експертом-поліграфологом було повністю знято підозри з не причетних, а вирішення всієї проблеми збентежило навіть досвідченого керівника підприємства.

Приклад 2: У поштовій компанії відбулася крадіжка великої суми грошей на етапі її перевезення. При цьому, транспортувальний контейнер пошкоджений не був. Під підозрою опинилося 8 співробітників, які брали участь в оформленні та транспортуванні цього вантажу. У взаємодії зі Службою безпеки поштового оператора були вивчені всі відеозаписи, відновлено хронологію пересування та вироблено основні версії. Було вирішено починати тестування на поліграфі з тих працівників, хто з найменшою ймовірностю міг бути причетним до крадіжки. Але, стосовно першої ж людини, експертом був зроблений висновок щодо її причетності до привласнення зниклих коштів. Після закінчення перевірки на детекторі брехні він зізнався у скоєному. Стаж цього співробітника на підприємстві складав 8 років бездоганної роботи.

Подібних ситуацій, коли виключно за допомогою поліграфа вдалося розібратися в тому, що відбулося, або зняти підозру з не винного, за плечима нашого Агентства досить багато.

Використання детектора брехні на підприємствах в Одесі і не тільки, дозволяє вирішувати дуже багато проблемних ситуацій, що виникають, а комплексний підхід у цьому питанні може істотно підвищити безпеку роботи будь-якої організації.

Зацікавлені? Отримайте безкоштовну консультацію щодо всіх подробиць, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.